פתח תפריט
חייגו אלינו 054-3093333 כתבו לנו למייל נמצאים גם באינסטגרם בקרו אותנו בפייסבוק צפו בערוץ היוטיוב שלנו התקשרות באמצעות הוואטסאפ
 

INVERNESS Israel

ניקוב חורים באוזניים

עם סגר בצורת כובע

אינברנס ישראל >מאמרים >

הליקס עגיל

מחפשים בגוגל את הביטוי: הליקס עגיל? לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר סוגים של עגילים לנשים – כאשר עגילי הליקס הם דוגמא מצוינת לכך. כאשר אנו מדברים על הליקס, הכוונה היא לסוג של פירסינג אותו מבצעים על הסחוס באוזן. מעוניינת ליצור לוק ייחודי עם תכשיט במקום חדש? כדי שפעולת הניקוב באוזן תתבצע במקצועיות הדרושה, יש לפנות אך ורק אל המומחים: חברת סטארבוקס. חברה זו הינה הנציגה הרשמית והבלעדית של Inverness. חברה זו מציעה שיטה בטוחה ומתקדמת בתחום עגילי הניקוב – לאף ולאוזניים; שיטת ניקוב הכוללת סגר ביטחון בצורת כובע.

הליקס עגיל: לשתף פעולה עם המומחים

רבים מאתנו מחפשים אחר דרים חדשות לשדרג את ההופעה החיצונית שלנו – כאשר ניקוב חורים באוזניים היא אפשרות נפוצה ביותר. אכן, כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בשאיפות שונות ומגוונות לצורך הגשמה עצמית. במקביל לכך, חשוב לא פחות להשקיע בעצמנו – כאשר תכשיטים הם דוגמא מצוינת ביותר.

לצד בחירת התכשיט אותו נענוד, חשוב להשקיע מחשבה גם במיקום בגוף – כאשר האוזניים בכלל ואזור הסחוס בפרט משמשים כהמלצה חמה ביותר. מעוניינים גם אתם לנקב את האוזניים שלכם במיקום ייחודי ויוצא דופן? בצדק! כדי שתוכלו לבלוט מעל פני השטח, נמליץ לכם על הפתרון הבא: ביצוע הליקס. במילים אחרות, מדובר בניקוב השפה החיצונית של האוזן.

ניקוב זה יתבצע אך ורק על ידי הגורמים המוסמכים; בעלי מקצוע אשר יבצעו את פעולת הניקוב באופן המדויק ביותר. כך, תהליך ההחלמה יהיה מהיר – וללא כל זיהום ומפגע אחר. בבואכם לחפש אחר המומחים שיבצעו את המשימה, יש לוודא כי הם מחזיקים בניסיון, בהכשרה ובציוד הרלוונטי.

 

עגיל באוזן הליקס בעבודה חסרת פשרות

 

אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הינו ההליקס; עגיל אותו מנקבים בחלקו העליון והחיצוני של האוזן. מתעניינים גם אתם בהליקס? לשם כך, מומלץ לנקב את האוזן באמצעות שיטת הניקוב עם סגר בטחון בצורת כובע. שיטה מתקדמת זו פותחה על ידי חברת Inverness ומשווקת ברחבי הארץ על ידי חברת סטארבוקס.

 

מתעניינים בניקוב עגיל באוזן הליקס? מדובר בטרנד אשר הולך וצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות; טרנד מרשים אשר חוצה את גבולות התרבות, המקום והאנשים – והופך לתופעה של ממש. מחפשים אחר דרך חדשה לשדרג את המראה שלכם? מעוניינים גם אתם בעגיל הליקס באחת מהאוזניים שלכם? כל שצריך לעשות הוא לנקב את האוזניים בשיטת הניקוב שפתחה חברת Inverness ומשווקת אותה בארץ חברת סטארבוקס. פטנט ייחודי זה של ניקוב כולל סגר בטחון בצורת כובע ונחשב כשיטה המתקדמת, הבטוחה והיעילה ביותר בתחום עגילי הניקוב לאוזניים ולאף. כמו כן, כלל העגילים שברשותה הינם היפו-אלרגניים, לא כוללים ניקל ועומדים בתו התקן הישראלי המחמיר ביותר.

 

עגיל באוזן הליקס – לעשות זאת עם הליווי המקצועי

 

כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בטעם אישי וייחודי; טעם אישי אשר הופך אותנו למי שאנחנו. בהתאם לכך, אנו נשקיע משאבים רבים במראה שלנו – כך שישקף אותנו ואת אישיותנו על הצד הטוב ביותר. אחד הביטויים הנפוצים לכך כולל את הפעולה הבאה: ניקוב עגיל באוזן הליקס. למה הכוונה? הליקס משמעותו ניקוב באזור האפרכסת של האוזן. פעולת ניקוב זו כוללת 3 סוגי גבהים שונים – כאשר הגובה הנמוך הינו גם המומלץ ביותר. וזאת, לאור העובדה כי רמת הכאב שלו איננה גבוהה באופן יחסי.

מעוניינים גם אתם בפריט מעוצב וייחודי זה? כדי שתתקבל התוצאה הרצויה, יש ליצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים; מומחים אשר ילוו אתכם לאורך התהליך, ייעצו לגבי מיקום העגיל, יבצעו את הניקוב תוך שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר וידריכו אתכם כיצד לטפל בניקוב גם לאחריו. כך, תקופת ההחלמה תהיה מרשימה ומהירה.

כאשר אתם פונים למומחים אלו, רצוי שזה יקרה לאחר קבלת המלצות חמות. כמו כן, עליכם לוודא כי הם מחזיקים בניסיון הדרוש ופועלים תחת הפיקוח של משרד הבריאות.

 

שירות מקצועי בסטנדרט עולמי

 

עבודת ניקוב האוזניים דורשת מיומנות רבה – בייחוד כאשר מדובר בהליקס. בהתאם, כדי שתתקבל התוצאה הרצויה יש לנקב את האוזן במקצועיות – ובהתאם לשיטה שפתחה חברת Inverness. במילים אחרות, ובשונה מחברות ושיטות אחרות – ניקוב באמצעות עגיל עם סגר בטחון בצורת כובע יוביל להחלמה מהירה ולתוצאה הרצויה.

 

בזכות עגיל הליקס זהב, גם את תוכלי לשדרג את הלוק שלך – בהצלחה רבה. לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות טרנדים רבים בתחום התכשיטים – כאשר הליקס הינו דוגמא בולטת וייחודית לכך במילים אחרות, כאשר אנו מדברים על הליקס הכוונה היא לניקוב עגיל בחלקו העליון והחיצוני של האוזן. מעוניינת גם את בפירסינג יוצא דופן, מרשים ויוקרתי? כל שעלייך לעשות הוא לוודא כי ניקוב האוזן יתבצע באמצעות סגר בטחון בצורת כובע. פטנט ניקוב מתקדם זה פותח על ידי חברת Inverness האמריקאית ומשווק ברחבי הארץ על ידי חברת סטארבוקס הישראלית. כמו כן, חברה זו מציעה מגוון עגילי ניקוב הנמכרים למעלה מ-40 שנה וברחבי העולם – תוך עמידה בתו התקן הישראלי.

 

עגיל הליקס זהב: לבצע את הבחירה הנכונה

 

אומרים על טרנדים כי הם באים והולכים. עם זאת, כאשר מדובר בתחום התכשיטים – נדמה כי ישנם מספר פריטים אשר ילוו אותנו עוד שנים רבות. וזאת, כאשר ההליקס הינו דוגמא מעולה לכך. אכן, כל אישה מעוניינת ליצור חזות מרשימה; לוק איכותי ויוקרתי שימשוך תשומת לב. בזכות עגיל הליקס זהב תוכלי להשיג את התוצאה הרצויה – ללא כל צל של ספק.

מהו הליקס? מדובר באזור באוזן המתאים לעגילים עדינים וקלאסיים; עגילים קטנים שיקשטו כל נערה ואישה כראוי. במילים אחרות, על ידי ניקוב הסחוס בחלקו החיצוני והעליון של האוזן, כך ניתן יהיה ליצור את הלוק האידאלי.

במקביל לכך, לאור העובדה כי פעולת ניקוב זו דורשת דיוק רב כמו גם שמירה על היגיינה – יש לפנות אל בעלי מקצוע המתמחים בעבודה זו. כך, עבודת ניקוב החורים תתבצע בהתאם לדרישות הלקוח. וזאת, מבלי ליצור תופעות לוואי לא רצויות.

לאחר מציאת המומחים שיבצעו פעולה זו היטב, כעת מגיע השלב הבא: בחירת ההליקס – כאשר עגילי הליקס עשויים זהב הינה הבחירה הנכונה!

 

יצירת הלוק הנכון

 

רבים מאתנו נהנים לנקב את האוזניים שלנו בנקודות חדשות וייחודיות; מקומות אשר ייצרו לוק בלתי נשכח. מעוניינת גם את בכך? עגילי הליקס הם הפתרון בשבילך! כעת, מגיע שלב ניקוב האוזניים – כאשר מומלץ כי יתבצע בהתאם לשיטה שפתחה Inverness – וכוללת סגר בצורת כובע.

 

מלאכת ניקוב עגילים להליקס תתבצע אך ורק על ידי הגורמים הרלוונטיים. אכן, לאורך התקופה האחרונה ניתן לראות שינויים וטרנדים רבים בתחום התכשיטים בכלל והעגילים בפרט – כאשר עגילי הליקס הינם דוגמא בולטת. בהתאם, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מתכשיט ייחודי זה, כל שעליכם לעשות הוא לוודא כי עבודת הניקוב כוללת סגר ביטחון בצורת כובע. שיטת ניקוב ייחודית, בטוחה ומרשימה זו פותחה על ידי חברת Inverness – כאשר סטארבוקס משמשת כנציגה הבלעדית שלה בארץ. זאת ועוד, תוך שימוש בעגילים היפו-אלרגניים וללא ניקל – הכוללים קצה כירורגי דק לניקוב מקצועי, בטוח ועדין.

 

עגילים להליקס – לבצע זאת בהצלחה מרובה

 

רבים מאתנו מודעים לכך כי מראה חיצוני הינו משמעותי – כאשר שימוש בתכשיטים שונים משדרג את הלוק שלנו בהצלחה. במקביל לכך, בבואנו לבחור את התכשיטים המתאימים לנו ביותר – יש לבצע זאת תוך תכנון וחשיבה רבים. רק כך ניצור מראה שלם, מרשים ויוקרתי. כאשר אנו מדברים, לדוגמא, על תחום העגילים, ניתן לזהות לאורך השנים האחרונות טרנדים שונים – כאשר עגילים להליקס הינו דוגמא מצוינת ומומלצת ביותר.

כאשר אנו מדברים על הליקס, הכוונה היא לניקוב השפה החיצונית של האוזניים. כמו כן, יש להדגיש כי רמת הכאב של פעולת ניקוב זו נחשבת לנמוכה באופן יחסי – ובשל כך מומלצת ונפוצה. במקביל, היא יוצרת מראה צעיר, מעודכן ושובב אשר יתאים בקלות לכל נערה ואישה.

מעוניינים בעגיל הליקס קדמי אחד? או שמא תרצו במספר עגילי הליקס? כך או כך, כדי שמלאכת הניקוב של עגילים אלו תתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר, יש לפנות אל הגורמים המוסמכים לכך. בהתאם, מומחים אלו ילוו אתכם שלב אחר שלב לאורך תהליך העבודה – עד לתוצאה הרצויה.

 

לבצע את המשימה – בהתאם לדרישות הלקוח

 

מחפשים דרכים חדשות לשדרג את המראה שלכם? מתעניינים בעגילי הליקס? בצדק! לשם ביצוע ניקוב האוזניים בדיוק המרבי, יש לוודא כי ישנם סגרים בצורת כובע. שיטת ניקוב חורים זו, אשר פותחה על ידי חברת Inverness, מתבססת על 3 שלבים יעילים ופשוטים – עד לכדי התוצאה הרלוונטית תוך הקפדה על סטריליות.

הרשמה לרשימת תפוצה

יש לכם שאלה?
 
משרד – 03-6826650   |   054-3320201   |   054-3093333
INVERNESS Israel

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים