פתח תפריט
חייגו אלינו 054-3093333 כתבו לנו למייל נמצאים גם באינסטגרם בקרו אותנו בפייסבוק צפו בערוץ היוטיוב שלנו התקשרות באמצעות הוואטסאפ
 

INVERNESS Israel

ניקוב חורים באוזניים

עם סגר בצורת כובע

אינברנס ישראל >מאמרים > נזם-לאף >

נזם לאף

 

נזם באף הוא הרבה מעבר לטרנד – מדובר באמירה אישית. בהתאם, כדי שתוכלו ליהנות שנים רבות מקישוט מרשים זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המומחים – ולוודא כי פעולת הניקוב תתבצע באופן המדויק, המקצועי והסטרילי ביותר; פעולת ניקוב אשר תכלול סגר בטחון בצורת כובע. למעשה, פטנט ייחודי זה פותח על ידי חברת Inverness ומשווק בארץ על ידי חברת סטארבוקס. שיטת ניקוב זו לאוזניים ולאף הינה המתקדמת והבטוחה ביותר. זאת ועוד, תוך שימוש בעגילי זהב 14k – העומדים בתו התקן הישראלי.

 

לבצע נזם באף – בהתאם להנחיות השונות

 

כיום, ישנן דרכים רבות להביע את עצמנו ואת אישיותנו בהצלחה – כאשר ביצוע נזם לאף הינו בחירה נפוצה ומומלצת ביותר. למעשה, לאורך השנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע זאת – ולאו דווקא רק בני נוער. כך, באמצעות ניקוב האף וקישוט פנינו עם נזם ייחודי ומעניין – נוכל ליצור מראה שידבר בעד עצמו ויציג אותנו באופן השלם והמדויק ביותר.

במקביל לכך, חשוב לא פחות ואף יותר לוודא כי פעולת ניקוב הנזם באף תתבצע כהלכה – ובאופן הסטרילי ביותר. כלומר, החל מבחירת הנקודה לניקוב, ביצוע החור בפועל ועד תקופת ההחלמה – כדי שכל שלב יזכה לליווי ולעבודה האיכותית ביותר, עליכם לפנות אל המומחים בתחום עיסוק זה.

לאורך שיתוף פעולה מקצועי זה, תבחרו יחדיו את המיקום לניקוב העגיל. כמו כן, מומלץ לבחור את העגיל עמו תתבצע מלאכת הניקוב בפועל. בהמשך, תבחר הנקודה ליצירת החור – וביצועה באופן המקצועי ביותר. וזאת, תוך שמירה על ניקיון וסטריליות ברמה גבוהה.

בהמשך, מומחים אלו יסבירו לכם בכל הנוגע אל תקופת ההחלמה, כיצד עליכם להתנהל לאורכה כך שהנזם באף לא ייצור סיבוכים – לצד היבטים חשובים נוספים.

 

לפעול בהתאם לשיטה המתקדמת ביותר

 

החל מבחירת הנזם, הניקוב המקצועי ועד תקופת ההחלמה – לאורך תקופה זו יש לקבל את הייעוץ והליווי המקיף ביותר. במקביל, מומלץ ביותר לנקב את האף באמצעות סגר בטחון שצורתו כובע. פטנט ייחודי זה יצרה חברת Invernes ומשווקת בארץ על ידי חברת סטארבוקס. שיטת ניקוב זו נושאת יתרונות רבים – כאשר קידום תהליך ההחלמה הינו חלק מרכזי בכך.

הרשמה לרשימת תפוצה

יש לכם שאלה?
 
משרד – 03-6826650   |   054-3320201   |   054-3093333
INVERNESS Israel

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים