פתח תפריט
חייגו אלינו 054-3093333 כתבו לנו למייל נמצאים גם באינסטגרם בקרו אותנו בפייסבוק צפו בערוץ היוטיוב שלנו התקשרות באמצעות הוואטסאפ
 

INVERNESS Israel

ניקוב חורים באוזניים

עם סגר בצורת כובע

אינברנס ישראל >מאמרים > נזם-לאף > חורים-באוזניים-לילדות > ניקוב-חורים-באוזניים-לתינוקות > עגיל-רפואי > עגילי-זהב-צמודים-לילדות > עגילי-פירסינג >

עגילי פירסינג

 

יתרונותיהם של עגילי פירסינג הם רבים. בראש ובראשונה, הם מתאימים למגוון קהלים בגילאים שונים. כמו כן, הם משדרגים בהצלחה כל לוק – עם קישוט עדין וייחודי. מתעניינים בעגילי הליקס לאחת האוזניים? אחד הילדים מעוניין בעגיל בטבור? מעוניינים בנזם באף? על מלאכת ניקוב החורים להתבצע כהלכה – תוך שימוש בסגר בצורת כובע. שיטה ייחודית, איכותית ומקצועית זו פותחה על ידי חברת Inverness – אשר סטארבוקס משמשת בתור הנציגה הבלעדית שלה בארץ. כמו כן, נדגיש כי העגילים שחברה זו מציעה הינם היפו-אלרגניים, ללא ניקל ועשויים פלדת אל-חלד.

 

לעשות עגילי פירסינג

 

בשנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר דרכים לקישוט ולשדרוג המראה הכללי שלנו. החל מביגוד ייחודי, תסרוקת מעניינת ואפילו משקפי ראייה עם אמירה – אין דרך אחת להביע את עצמנו. במקביל לכל זאת, עומדת בפנינו אפשרות מומלצת וקלאסית אשר לעולם לא תצא מהאופנה: עגילי פיריסינג כמובן.

כאשר אנו מדברים על עגילים אלו, הכוונה היא לתכשיטים המקשטים את האוזניים שלנו – במגוון נקודות ייחודיות באיבר זה. במילים אחרות, ובין אם מדובר בנזם באף, הליקס, עגיל בטבור או שמא מדובר באפשרויות ניקוב אחרות – אין ספק שהפתרונות העומדים בפניכם הם רבים ומגוונים.

רוצים גם אתם להתקשט בעגיל פירסינג? כדי לשדרג את המראה שלכם בהצלחה, חשוב כמובן לבחור בנקודה בה תרצו את הניקוב. במקביל לכך, חשוב לא פחות לפנות אל המומחים לצורך מלאכת הניקוב עצמה; בעלי מקצוע אשר יבצעו ביעילות, בסטריליות ובדיוק מרבי. בהצלחה!

 

לבצע את הניקוב באופן סטרילי

 

סקרנים לגבי פירסינג? מעוניינים לחורר את הטבור או את האף? כך או כך, מומלץ לנקב את החורים עם סגר בצורת כובע; שיטת ניקוב ייחודית אשר פתוחה על ידי חברת Inverness. נדגיש כי עבודת הניקוב כוללת ערכות עגילים המגיעות סגורות ובתוכן פדים לחיטוי של האוזניים. כמו כן, בזכות ערכות אלו ניתן יהיה למנוע את חשיפת העגיל והסוגר. וזאת, בטרם תתחיל עבודת הניקוב בפועל.

 

 

ניקוב חורים לצורך עגילי פירסינג מזהב הינו מומלץ ביותר. וזאת, לאור העובדה כי מדובר בהיבט קישוטי מרשים; אביזר שיתרום רבות לתחושה האישית שלנו. בין אם מדובר בהליקס, בעגיל בטבור או שמא מדובר בנזם באף – יש לבצע את מלאכת הניקוב על הצד הטוב וההגייני ביותר. כך, תוכלו ליהנות מעגילים אלו עוד שנים רבות מעכשיו. במקביל, נדגיש כי מלאכת ניקוב החורים תתבצע אך ורק עם סגר בטחון בצורת כובע – שיטה בטוחה ואיכותית אותה פתחה חברת Inverness ומשווקת בארץ על ידי סטארבוקס הישראלית.

 

עגילי פירסינג מזהב: להגיע להחלטה הנכונה

 

רבים מאתנו רוכשים תכשיטים לצורך השלמת הלוק הכללי שלנו; יצירת מראה עדין וקלאסי. עם זאת, ישנם אנשים רבים הרואים בפריטים אלו כלים לצורך אמירה; הבעה עצמית מוצלחת, עדכנית ושובבה. אחת הדרכים הנפוצות והמומלצות של ימינו כוללת את ההיבט הבא: עגילי פירסינג מזהב.

כאשר אנו שומעים את המילה 'פירסינג', אנו נוהגים לחשוב כי מדובר בחלק ממרד נעורים – אך מדובר בטעות! למעשה, יותר ויותר אנשים מחליטים לחורר את אוזניהם, האף שלהם כמו גם אזורים אחרים – כדי להביע את עצמם באופן ברור ומדויק.

מעוניינים גם אתם בעגיל בטבור? תרצו בהליקס באחת האוזניים? או שמא תרצו נזם באף? בבואכם להתחיל בתהליך ניקוב החורים יהיה עליכם כמובן להחליט היכן ימוקם הפירסינג. בהמשך, חשוב לא פחות לבחור בסוג העגיל – כאשר העדיפות היא שיהיה עשוי זהב.

כעת, אתם ניצבים בפני החלטה משמעותית ביותר: בחירת המומחים שיבצעו את הניקוב בהתאם לדרישותיכם. לשם כך, מומלץ לבקש המלצה, לקבל חוות דעת חיובית כמו גם לבקר בדפים העסקיים של הגורמים הרלוונטיים. כך, תוכלו להגיע להחלטה הנכונה. 

 

לסייע כראוי – שלב אחר שלב

 

מעוניינים בעגילי הליקס? מתעניינים בנזם באף? אחד הילדים שלכם מבקש עגיל בטבור? כך או כך, כדי שניקוב החורים יתבצע באחריות, ברמת בטיחות גבוהה ובסטריליות – יש לוודא כי הוא יכלול סגר בטחון בצורת כובע. מדובר בשיטת ניקוב מתקדמת אשר פותחה על ידי חברת Inverness ויתרונותיה רבים. החל מקידום תהליך ההחלמה ועוד – אין ספק שמדובר בפטנט מומלץ.

 

הרשמה לרשימת תפוצה

יש לכם שאלה?
 
משרד – 03-6826650   |   054-3320201   |   054-3093333
INVERNESS Israel

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים