פתח תפריט
חייגו אלינו 054-3093333 כתבו לנו למייל נמצאים גם באינסטגרם בקרו אותנו בפייסבוק צפו בערוץ היוטיוב שלנו התקשרות באמצעות הוואטסאפ
 

INVERNESS Israel

ניקוב חורים באוזניים

עם סגר בצורת כובע

אינברנס ישראל >מאמרים > נזם-לאף > חורים-באוזניים-לילדות > ניקוב-חורים-באוזניים-לתינוקות > עגיל-רפואי >

עגיל רפואי

 

עגיל רפואי נושא יתרונות רבים. החל מעיצוב ייחודי ועד הליך בטיחותי – אין ספק שזוהי הבחירה הנכונה ביותר. מעוניינים לעשות חורים באוזניים לילדיכם? ברצונכם לנקב את אוזני התינוקות שלכם? כדי לבצע זאת על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לוודא כי ניקוב החור באוזן או באף יתבצע עם סגר בטחון בצורת כובע. שיטה ייחודית, איכותית ומתקדמת זו פותחה על ידי חברת Inverness ומשווקת ברחבי הארץ על ידי הנציגה הרשמית שלה בישראל – חברת סטארבוקס. כמו כן, עגילי הניקוב שמציעה חברה זו נמכרים למעלה מ-40 מדינות ברחבי העולם והם עשויים פלדת אל-חלד.

 

עגיל רפואי – לבצע את הפעולה כראוי

 

כל אחת ואחת מאתנו שואפת ליצור הופעה נעימה; מראה אסתטי וייחודי המתבסס על ביגוד מרשים, תסרוקת עדכנית ותכשיטים יוקרתיים. במקביל לכך, ניתן לראות לאורך השנים האחרונות יותר ויותר נשים השואפות לקשט את פני בנותיהן הצעירות – כאשר ניקוב האוזניים וענידת עגילים הינה הדרך הנפוצה ביותר.

אימא לתינוקת או לילדה? ברצונך לנקב את אוזניה ולקשט את פניה עם עגילים? לצורך כך, מומלץ ביותר לבצע זאת עם עגיל רפואי. במילים אחרות, כדי שהליך ניקוב האוזניים יתבצע כראוי תוך שמירה על בריאות הילדות – יש לבצע זאת באופן המדויק, ההגייני והבטיחותי ביותר.

אכן, השימוש בעגיל רפואי נושא יתרונות רבים. בראש ובראשונה, הוא מאפשר החלמה מהירה של אזור הניקוב – כאשר לאחר מכן ניתן להחליף את העגיל באחד חדש. במקביל, נדגיש כי את עבודת הניקוב יש לבצע אך ורק אצל המומחים; בעלי מקצוע אשר מחזיקים בניסיון ובהכשרה בתחום עיסוק זה. בהתאם, בבואכם לחפש אחר המומחים שיבצעו את הפעולה, יש לבקש המלצות וחוות דעת חיובית.

 

פעולת ניקוב בסטנדרט גבוה

 

לצורך ניקוב חורים באוזני ילדיכם, מומלץ ביותר לוודא כי ניקוב החורים מתבצע בהתאם לשיטה אותה פתחה חברת Inverness. שיטת ניקוב זו כוללת סגר בטחון בצורת כובע – ובשל כך מסייעת רבות בתהליך ההחלמה. כמו כן, פעולת הניקוב מתבצעת באופן עדין, מתקדם והגייני ביותר; פעולת ניקוב המתבצעת על ידי לחצנית שקטה הטוענת בקלות וביעילות את ערכת העגילים – ללא חשיפה למגע ידיהם של בני אדם.

 

 

כדי לנקב חורים באוזניים בפעם הראשונה, יש להיעזר במוצר הבא: עגילים רפואיים. כך, תוכלו להבטיח כי תהליך הניקוב יתבצע במקצועיות הרבה ביותר. מעוניינים לנקב את אוזניה של התינוקת או הילדה הקטנה שלכם? תהליך ניקוב החורים באוזניים יכול להיות יעיל, בטיחותי ומקצועי ביותר – ללא כל צורך באקדח מרתיע. למעשה, ניתן להשתמש בלחצנית שקטה, קלה וסטרילית; פתרון מרשים הכולל סגר בטחון שצורתו כובע. שיטת ניקוב זו פותחה על ידי חברת Inverness – וחברת סטארבוקס משמשת כנציגה הבלעדית שלה בארץ.

 

עגילים רפואיים – בזכות המכשור המתקדם

 

מאז היינו ילדות, אנו חולמות להראות בוגרות, מרשימות ויוקרתיות – כאשר ענידת תכשיטים הם חלק בלתי נפרד מכך. בין אם מדובר בשרשרת חדשה או שמא מדובר בשעון שעבר בירושה – אין ספק שפריטים אלו יסייעו לנו ביצירת לוק מרשים ואסתטי. במקביל לכך, יותר ויותר נשים מבקשות לנקב את חורי האוזניים של בנותיהן הקטנות; פעולה אשר מקובל בימינו לבצע בגיל צעיר – כאשר ההחלמה מיצירת החור הינה מהירה למדי.

עם זאת, כדי להפחית ככל הניתן את האפשרות להיווצרות אינפקציה, מומלץ לפנות אל המומחים – ולהסתייע בעגילים רפואיים. שלב אחר שלב, מומחים אלו ילוו אתכם בתהליך זה – עד לכדי יצירת החורים באוזניים. בראש ובראשונה, יש לבחור את המיקום המדויק בו יתבצע הניקוב. בהמשך, יש לחטא היטב את האזור הרלוונטי. כעת, מגיעה פעולת הניקוב בפועל – כאשר רבים חוששים משלב זה. וזאת, משום שרבים משתמשים באקדח לצורך ביצוע הפעולה.

עם זאת, בזכות חברת Inverness, החשש יכול להתפוגג – משום שפעולת הניקוב תתבצע באמצעות לחצנית שקטה ויעילה. בהצלחה!

 

סטנדרט מתקדם ואיכותי

 

כדי לנקב את האוזניים בהצלחה ולענוד עגילים, יש לוודא תהליך הניקוב כולל סגר בטחון בצורת כובע. מדובר בפתרון מתקדם ומקצועי אותו פתחה חברת Inverness. שיטת ניקוב חורים זו מעוצבת כך שניתן יהיה להגן כראוי מפני הקצה החד של העגיל. כמו כן, פתרון מקצועי זה מקדם את קצב ההחלמה ביעילות.

הרשמה לרשימת תפוצה

יש לכם שאלה?
 
משרד – 03-6826650   |   054-3320201   |   054-3093333
INVERNESS Israel

 

 

הפעל נגישות

בניית אתרים